Červenec 2013

The Smegheads - Prolog

30. července 2013 v 17:09 | Francys |  The Smegheads
Crossover mezi Červeným trpaslíkem a Harrym Potterem


Oblíbené povídky, část první

6. července 2013 v 23:00 | Francys |  Co se jinam nevešlo
Dokončené:

Mé "kouzelné" já

6. července 2013 v 12:39 | Francys

Jsem agresivní, morbidní mrcha, který se občas chová cynicky. Jsem strašně sobecká, líná, pomstychtivá, zlá optimistka, který se občas chová kamarádsky a mile, dokáže podpořit a vyčnívá svou ironií a sarkasmem. Sprostá, červenovlasá holka, otrávená životem, občasný pesimista s myšlenkami na sebevraždu a přiznám se, že i občas na vraždu. Jsem obětavá, netrpělivá, často měním nálady, bojácná, odvážná, nudná, zábavná. Nesnáším pózerský dětska, který si hrajou na něco co nejsou, holky či kluky, kteří by pro své oblíbené celebrity skočily z mostu a kteří v kině vzdychají jak je někdo nádherný, špenát, rybu, všechno maso kromě kuřecího, hřiby, olivy, zkažené věci, plíseň a zatuchlinu, když mi něco nejde, když mě někdo štve, když mě někdo uráží a má pravdu, popík, rapík, hip-hopík, ranní ptačí "zpívání", ranní vstávání. Když někdo lže v můj neprospěch, když se někdo předvádí, hraje si na debila, leze lidem do prdele a za zády je pomlouvá. Miluju své kamarády, svět Harryho Pottera, Červeného trpaslíka, Doctora Who, Sherlocka, Hunger Games, Přátelé, metal, rock, psaní, World of warcraft, svou ségru, čtení knížek či povídek, zábavu, jídlo, když mám pravdu, koupel, nové oblečení, překvapivě The sims 2, 3, písničky, televizi, notebook jménem Hugo, když s někým můžu pokecat o čemkoli a ten člověk mě neodsoudí (o čemkoli? to snad kecám jen sama se sebou), když jsem doma sama, SPÁNEK A SNY. Sny jsou pro mě vším, bez nich bych si nedokázala představit život. Miluju když sem v hezkém snu, což se stáva naštěstí často a miluju když jsem v nějakém hnusném snu, protože pak se můžu bát a strach mi dodává odvahu. Nesnáším když mě někdo probudí, miluju když usínám. Miluju noc i den. Miluju bouřku i slunce. Miluju teplo i zimu. Miluju listí i raní rosu, miluju mokro i sucho, miluju sníh. Miluju vodu a oheň, miluju vzduch, miluju když někoho miluju a někdo miluje mě. Snad jsem vám sebe přiblížila..

Kapitolovky

5. července 2013 v 13:52 | Francys |  Kapitolovky

Rozepsané:

Děj: Povídka o životě a smrti Ariany Brumbálové. Harry Potter neuspěl a Arianě je předpovězeno zachránit kouzelnický svět.
Postavy: Ariana Brumbálová/Lynchová, Albus a Aberforth Brumbálovi, Potvrzenkář, Mary, Adrian a Aidan Lynchovi, Lily Moonová, a ty další klasické postavy za dob Pottera.
Kapitoly: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,


Děj: Příběh nesprávné osoby v nesprávném čase v nesprávné době a v nesprávném světě. Světě, ve kterém je jeden starý vlezlý stařeček, který se opovažuje nazývat se ředitelem. A taky jeden netopejr, který nově příchozí nemá zrovna nějak v lásce protože... ehm, už jsem toho řekla dosti, takže ... chcete sušenku?
Postavy: Petunie Evansová, Albus Brumbál, Severus Snape, Hermiona Grangerová, Harry Potter, Ron Weasley, Draco Malfoy, Pansy Parkinsonová, a nu... ty klasické postavy za dob Pottera.
Citát: You hate me? Well, grab a chair and wait for me to care.
Kapitoly: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7,

Děj: V klidu a míru cestovali vesmírem. Pak Lister nechal Kocoura řídit vesmírnou loď. To byla chyba. Velká chyba. Proletěli časovou dírou a jako sedmnáctiletí caparti se objevili před Bradavicemi. Jak dlouho bude trvat, než opraví loď, aby mohli opět nezřízeně cestovat vesmírem? A chtějí se vůbec vrátit? Lister konečně objevil jakžtakž normální Zemi...
Postavy: Lister, Rimmer, Kocour, Kryton, Poberti, Albus Brumbál, Lily Evansová, Severus Snape a další...
Upozornění: Crossover Červený trpaslík/Harry Potter, doba Pobertů.
Kapitoly: Prolog, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7,

Dokončené:

Děj: Příběh jednoho malého chlapce, kterému se zkazil život. I přesto se v něm však nacházely světlé chvilky, které se chlapec snažil využít co nejvíce. Vždyť měl po boku ty nejlepší přátele, ve které by kdy mohl doufat. Slavné Poberty.
Postavy: Remus Lupin, pan a paní Lupinovi, Fenrir Šedohřbet, Albus Brumbál, James Potter, Sirius Black, Petr Pettigrew, Lily Evans-Potterová, Nymfadora Tonksová, Teddy Lupin
Kapitoly: 1, 2, 3