Mé "kouzelné" já

6. července 2013 v 12:39 | Francys

Jsem agresivní, morbidní mrcha, který se občas chová cynicky. Jsem strašně sobecká, líná, pomstychtivá, zlá optimistka, který se občas chová kamarádsky a mile, dokáže podpořit a vyčnívá svou ironií a sarkasmem. Sprostá, červenovlasá holka, otrávená životem, občasný pesimista s myšlenkami na sebevraždu a přiznám se, že i občas na vraždu. Jsem obětavá, netrpělivá, často měním nálady, bojácná, odvážná, nudná, zábavná. Nesnáším pózerský dětska, který si hrajou na něco co nejsou, holky či kluky, kteří by pro své oblíbené celebrity skočily z mostu a kteří v kině vzdychají jak je někdo nádherný, špenát, rybu, všechno maso kromě kuřecího, hřiby, olivy, zkažené věci, plíseň a zatuchlinu, když mi něco nejde, když mě někdo štve, když mě někdo uráží a má pravdu, popík, rapík, hip-hopík, ranní ptačí "zpívání", ranní vstávání. Když někdo lže v můj neprospěch, když se někdo předvádí, hraje si na debila, leze lidem do prdele a za zády je pomlouvá. Miluju své kamarády, svět Harryho Pottera, Červeného trpaslíka, Doctora Who, Sherlocka, Hunger Games, Přátelé, metal, rock, psaní, World of warcraft, svou ségru, čtení knížek či povídek, zábavu, jídlo, když mám pravdu, koupel, nové oblečení, překvapivě The sims 2, 3, písničky, televizi, notebook jménem Hugo, když s někým můžu pokecat o čemkoli a ten člověk mě neodsoudí (o čemkoli? to snad kecám jen sama se sebou), když jsem doma sama, SPÁNEK A SNY. Sny jsou pro mě vším, bez nich bych si nedokázala představit život. Miluju když sem v hezkém snu, což se stáva naštěstí často a miluju když jsem v nějakém hnusném snu, protože pak se můžu bát a strach mi dodává odvahu. Nesnáším když mě někdo probudí, miluju když usínám. Miluju noc i den. Miluju bouřku i slunce. Miluju teplo i zimu. Miluju listí i raní rosu, miluju mokro i sucho, miluju sníh. Miluju vodu a oheň, miluju vzduch, miluju když někoho miluju a někdo miluje mě. Snad jsem vám sebe přiblížila..
 


Komentáře

1 Enemy. Enemy. | Web | 7. července 2013 v 20:23 | Reagovat

Děsí mě fakt, že si jsme ve spoustě věcí podobný! Konečně si nepřiadám zvláštně mezi ostatníma lidma.
__

K tomu, co jsi mi psala k článku. Máš fakt naprostou pravdu, Bieber je akorát trapák, který si myslí, že umí zpívat a že to, o čem zpívá má smysl. Slyšela jsem od něj jednu jedinou písničku a i to mi stačilo. Rock a metal jsou prostě ty nejlepší hudební styly, už od dětsví jsem jim dávala přednost, sice mě kvůli tomu odsuzovali a já si kvůli nim dala s rockem pauzu, ale zase jsem se k tomu vrátila. Ráda bych žila v době, kdy se rock a metal začali teprve prosazovat. Muselo to být užasný!
Vždycky jsem ráda, když 'Belieberovi' můžu říct, že moje nejoblíbenější kapela je Linkin Park a pak se s ním hádat, co je lepší. Vím, že mám pravdu, že rock a metal jsou prostě lepší!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.