Oblíbené povídky, část první

6. července 2013 v 23:00 | Francys |  Co se jinam nevešlo
Dokončené:

Budoucí manželka Draca Malfoye musí být podrobena pečlivému prověřování. Má se totiž postarat o pokračování čisté linie jejich rodu. Ale co když ta, kterou vybrali, není tak docela ta, která přišla?
Doba: Harry Potter

Osud nás mnohdy zavede na ta nejpodivnější místa. Tím nám ale dokazuje, že on je ten, kdo řídí naše životy (ne vždy je na to ale sám). Tara má splnit důležitý úkol a zda-li je jí osud nakloněn je zatím ve hvězdách...
Doba: Harry Potter

Affaia: Černá a bílá, pokračování Proslední t(r)est
Znáte tu pohádku o královně Koloběžce první? Musela odejít, ale mohla si s sebou vzít to, co je jí nejmilejší. Určitě si vzpomínáte, že si neodnesla "něco", ale "někoho". Jedna bradavická studentka bude muset brzy opustit Bradavice nadobro. Není jisté, jestli si bude moct odnést, co je jí nejmilejší, ale kdyby ano, byl by to Severus Snape? Ten arogantní, namyšlený, nepříjemný a sobecký zmetek? Nebyl by doma trochu... neskladný? A přesně o tom - o rozhodnutích a zvratech, o arogantních poznámkách a nekonečných rozepřích, zkrátka o vztazích a možná i nějakých citech - je tahle povídka.
Doba: Něco mezi

Lucinka256: I já mám city...
Lenka, i když navenek působí bezstarostně, je ve skutečnosti velmi uzavřená a citlivá dívka, která jen velmi těžce snáší nepříznivý postoj ostatních a jejich věčné pošklebky. Co je příčinou jejího problému? Může se nějak zbavit svých nočních mur a začít žít jako úplně normální dívka?
Doba: Harry Potter

Tak fajn, zamyslete se... Co by se stalo, kdyby... kdyby se v jistém velice známém vězení, v jedné temné a špinavé kobce, v níž shodou okolností seděl jistý dobře známý masový vrah, zjevila jistá mladá dívka, která však vůbec nepatří do dané doby? A co si takhle, místo toho zamýšlení, přečíst tuhle povídku?
Doba: Po Pobertech, před Harrym

Electra: 25
Hra s časem může mít nebezpečné následky. Proto musí dbát Ebony Potterová nejvyšší opatrnosti, když se náhodou ocitne v Bradavicích šest let před svým narozením. Zaplétá se do hry mezi kolejemi a potkává se nejen se svými biologickými rodiči a Poberty, ale i samotářským a šikanovaným outsiderem Severusem Snapem, namyšlenou a dokonalou kráskou Narcissou Blackovou a jejím budoucím manželem Luciusem Malfoyem. Jaké následky její pobyt v minulosti přinese do přítomnosti? A byla její cesta opravdu náhoda? AU - ignoruje některé události z pátého a celý šestý díl + HP má sestru.
Doba: Poberti i Harry Potter

Karkulka: Mé jméno, má krev, pokračování Mé jméno, má krev II, pokračování Mé jméno, má krev III (zatím nedokončeno)
K fanfiction nebyl dodán popis autorky.
Doba: MJMK I Poberti, MJMK II Harry Potter a MJMK III Další generace

Drachia: Save me
Dakota.. Žádné jméno, žádný záznam. Nikdo nezná její minulost, nic se o ní neví. V mysli vám vyvstane jediná otázka: Proč? I kdyby sama chtěla, nemůže nic říct. Oněměla šokem, který prožila tu noc, co jí zabili rodiče, prý.. Jako jediná vyvázla. A je nad míru jasné, že to Pán Zla nenechá jen tak, proto není v bezpečí.. Na její případ byl pověřem, úkolem chránit ji, jeden z nejlepších Bystrozorů, Sirius Black. Jak se s tím Cassanova vyrovná? Chytí se na lep? Bude Dakota zase mluvit? A jaká je vlastně její minulost, mluví pravdu? Co když není tak nevinná, jak se zdá? Co když je to všechno jenom snůžka lží?
Doba: Po Pobertech

Catriona Iceygaze: Dům Blacků
Dva světy, dva různé časy, dva různí lidé, ale přesto jsou spojeni díky jednomu záhadnému deníku. Přmůže nakonec láska čas a přivede je k sobě?
Doba: Harry Potter i Poberti

Co když Poberti kdysi dávno nebyla jen čtveřice kluků? Co když mezi ně patřila i černovlasá dívka se zlatýma očima jménem Nathali?
Doba: Poberti

Lucrecia: Příběh zla
Co se stane, když se jedna obyčejná kouzelnická dívka o sobě konečně dozví pravdu? Změní jí to, nebo to dokonce změní celý svět?
Doba: Harry Potter

Maya99: Pod rouškou minulosti (aspoň tuhle její povídku jsem si stihla zaarchivovat)
Harry Potter neuspěl při konečném boji s lordem Voldemortem. Dostane druhou šanci, musí vycvičit a předat své znalosti osobě, kterou mu vyberou.
Co se stane, když zjistí, že tou vyvolenou je záhadně a nečekaně narozené dvojče jeho otce Jamese Pottera? A jak se k tomu začne stavět Amy, které se zdá o tajemném muži, jenž jí chce naučit bojovat, neboť ona je Vyvolená. Jak zareaguje, když se o sobě dozví pravdu, která je pro ní velkým darem a zároveň prokletím? Ujme se svého úkolu? Co když se jí do cesty ještě k tomu všemu zamíchá láska?
Doba: Poberti

Witch: HP a Poslední z rodu, pokračování HP a Soumrak lásky, pokračování Ztracené duše, pokračování Poslední naděje (zatím nedokončená)
"Láska je jednou sladká, podruhé hořká, jednou roztoužená, podruhé beznadějná, jednou krátká, jindy věčná a právě proto pokaždé jedinečná ..." Tohle je první povídka od Witch, která plynule navazuje na HP5 a obsahuje pouze nepodstatná fakta z HP6. Pojednává hlavně o složitých vztazích v Bradavicích i mimo ně.
Doba: Harry Potter

Annabeth ze všeho nejvíc miluje svůj klid, kterého si užívá především o prázdninách. Na konci šestého ročníku se její maminka vdá a klid, po kterém Annabeth toužila, je v nedohlednu.
Doba: Poberti

V obyčejném i kouzelnickém světě se občas stávají věci, které bychom nikdy nečekali...
Doba: Poberti

Co se stane, když se zamilujete do kamaráda svého nejlepšího přítele a onen kamarád si je jistý, že milujete svého nejlepšího přítele?
Doba: První díl Poberti, pokračování Harry Potter

Lilyann Thumn: Jedno velké přání
Tereza Caisová, hlavní postava tohoto příběhu, není taková zastánkyně nenávisti k Potterovi a Blackovi jako její kamarádka Lily Evansová. Jistě, i jí lezou na nervy, ale odpouští rychle, obzvláště, když se jim parádně pomstí... Jenomže co s tím vším má společného rod slavných věštců Rakliwesů, Hofnawell, ¨Merlinovy kousky¨ nebo tři ctnosti? Co to vůbec jsou ¨Merlinovy kousky¨ a tři cnosti? Ani tři nebelvírské kamarádky - Lily, Tereza a Jess - netuší. Pojďte to s nimi zjistit!
Doba: Poberti

Je to z doby Jamese Pottera. Počítám, že to bude mít jen pár kapitol, ale taky záleží na tom jak se to zalíbí a jak mi to půjde. Jinak celý příběh se odehrává kolem dívky jménem... ale ona vám to časem řekne sama.
Doba: Poberti

AU crossover ve kterém se na jednom místě bez možnosti úniku setkává několik mých oblíbených postav z různých fandomů.

Vše, co jednou začalo, také někdy skončí. Ne všechny konce budou takové, jaké bychom si je představovali. Pro Harryho Pottera tento konec znamenal smrt. Voldemort naplnil věštbu, která ty dva spojovala. Naplnil ji ve svůj prospěch... Jenže kde něco končí, něco další začíná. Jedna věštba střídá druhou a tahle předurčila tři děti s neuvěřitelnými schopnostmi k Voldemortovu zničení. Zde začíná nová válka. Boj spíše o přežití, než o záchranu světa, protože zvláštní schopnosti nejsou výhrou, spíše prokletím... Povídka s nádechem dramatična, psychologična a plná životních chyb a omylů, zakázaných myšlenek i hříšných vztahů...
Doba: Po Potterovi

Harry si spomenie, že počas jeho prvého ročníku bolo do Bifľomoru zaradené bledé malé dievča menom Sally-Anne, no nikto iný si ju nepamätá. Nielenže Sally-Anne už nie je v Rokforte; nie je o nej ani zmienka v školských záznamoch a profesori prehlasujú, že nikdy neexistovala. Bola vôbec nejaká Sally-Anne? Harry a Hermiona sa rozhodnú vyriešiť mrazivú záhadu zmiznutej rokfortskej študentky.
Doba: Harry Potter

Nel-ly: Beze jména
Nikdy se od nikoho neodlišovala, byla průměrná a spokojená, oni však patřili mezi elitu, která se odlišovala od všech ostatních. Fred a Georg Weasleyovi, její nejlepší přátele. Bez nich by byl život nudný a fádní. Přátelé jsou ti, kteří utvářejí náši osobnost i život sám. Jenže s přáteli to není vždy tak lehké, dokonce ani s těmi nejlepšími, jak si Joesephin moc dobře uvědomuje.
Doba: Harry Potter
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.