Kapitolovky

Kapitolovky

5. července 2013 v 13:52 | Francys

Rozepsané:

Děj: Povídka o životě a smrti Ariany Brumbálové. Harry Potter neuspěl a Arianě je předpovězeno zachránit kouzelnický svět.
Postavy: Ariana Brumbálová/Lynchová, Albus a Aberforth Brumbálovi, Potvrzenkář, Mary, Adrian a Aidan Lynchovi, Lily Moonová, a ty další klasické postavy za dob Pottera.
Kapitoly: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,


Děj: Příběh nesprávné osoby v nesprávném čase v nesprávné době a v nesprávném světě. Světě, ve kterém je jeden starý vlezlý stařeček, který se opovažuje nazývat se ředitelem. A taky jeden netopejr, který nově příchozí nemá zrovna nějak v lásce protože... ehm, už jsem toho řekla dosti, takže ... chcete sušenku?
Postavy: Petunie Evansová, Albus Brumbál, Severus Snape, Hermiona Grangerová, Harry Potter, Ron Weasley, Draco Malfoy, Pansy Parkinsonová, a nu... ty klasické postavy za dob Pottera.
Citát: You hate me? Well, grab a chair and wait for me to care.
Kapitoly: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7,

Děj: V klidu a míru cestovali vesmírem. Pak Lister nechal Kocoura řídit vesmírnou loď. To byla chyba. Velká chyba. Proletěli časovou dírou a jako sedmnáctiletí caparti se objevili před Bradavicemi. Jak dlouho bude trvat, než opraví loď, aby mohli opět nezřízeně cestovat vesmírem? A chtějí se vůbec vrátit? Lister konečně objevil jakžtakž normální Zemi...
Postavy: Lister, Rimmer, Kocour, Kryton, Poberti, Albus Brumbál, Lily Evansová, Severus Snape a další...
Upozornění: Crossover Červený trpaslík/Harry Potter, doba Pobertů.
Kapitoly: Prolog, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7,

Dokončené:

Děj: Příběh jednoho malého chlapce, kterému se zkazil život. I přesto se v něm však nacházely světlé chvilky, které se chlapec snažil využít co nejvíce. Vždyť měl po boku ty nejlepší přátele, ve které by kdy mohl doufat. Slavné Poberty.
Postavy: Remus Lupin, pan a paní Lupinovi, Fenrir Šedohřbet, Albus Brumbál, James Potter, Sirius Black, Petr Pettigrew, Lily Evans-Potterová, Nymfadora Tonksová, Teddy Lupin
Kapitoly: 1, 2, 3
 
 

Reklama